Vážení zákaznící, omlouváme se, ale kvůli technickým potížím jsme nyní mimo dostupnost mobilního telefonu, pro komunikaci s námi prosím používejte emailovou adresu info@sanaj-zdrave.cz. Děkujeme.

Ozdravná kúra onkologická terapie

Kód: 4446
437 Kč
Skladem, odesíláme obratem
Jak kúra působí:
  • SHATAWARI posiluje odolnost organismu při onkologické terapii  
  • CHYAWANPRASH působí jako antioxidant na vitalitu tělesných tkání a posiluje komplexní imunitu
          Doplňky  stravy
 
Tato ájurvédská ozdravná kúra je vhodná k celkovému posílení obranychopnosti a odolnosti organismu. Onkologická onemocnění jsou způsobená narušením psychosomatické rovnováhy všech tří bioenergetických principů (váta, pitta, kapha) v důsledku dlouhotrvajícího znečištění organismu, působení chemických karcinogenů či chronického narušení životních rytmů, trávicí soustavy, imunitního systému nebo psychického stavu v podobě potlačovaných emocí. Na základě radikálního snížení aktivity trávicího ohně dochází k hromadění toxických látek, které postupně zamořují tělesné tkáně. Postupně dochází ke snižování tvorby ódžasu i tédžasu, což vede k narušení imunitního systému, destrukci buněčné inteligence, psychické beznaději a ztrátě víry, které postupně oslabují vnitřní sílu organismu. Užívejte po dobu 1-6 měsíců spolu s dietní stravou a celkovou detoxikací organismu, která zahrnuje přísné odbourání konzumace masité stravy i mléčných výrobků a přeorientování se na syrové zeleninové nebo ovocné šťávy. V případě onkologického postižení ženských orgánů užívejte alternativně čaj Nimba a při chemoterapii doplňkově čaj Guduchi.    
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení
Himálajský ájurvédský čaj Shatawari: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Chyawanprash: 2 ks
 
Doporučené dávkování
Doporučené dávkování čaje: 2 - 3 šálky denně
Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (tj. 5g/lžička) 2 – 3x denně
Užívejte ráno nalačno, během dne 1 hodinu před jídlem a večer před spaním.
 
Příprava
Himálajský ájurvédský čaj: jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte 3 – 5 minut povařit nebo přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.
Ájurvédský elixír: jednu čajovou lžičku samostatně nebo zapít šálkem vlažného mléka či vody. Pro přípravu lahodného nápoje rozmíchejte jednu čajovou lžičku ve 250 ml teplé vody.
 
Užívání

Himálajské byliny se tradičně nechávají alespoň 3–5 minut povařit v případě, že je používáme jako prostředek k optimalizaci duševních a tělesných funkcí organismu. Takto připravený odvar má silnější působení, jemnější chuť a příznivě ovlivňuje naše trávení, které je důležité pro správné vstřebávání prospěšných výtažků z himálajských bylin. Čaje pijeme jako součást denního pitného režimu po dobu trvání obnovy kýžených funkcí organismu. V případě očistné bylinné kúry užívejte čaj po dobu 1-3 měsíců v souladu s denním dávkováním uvedeným na obalu. Ponechejte týdenní pauzu po spotřebování každého balení.

Doporučujeme užívat maximálně dva čaje zároveň. Více čajů lze střídat v denním či týdenním režimu pokud je používáme k normalizaci běžných projevů při narušení rovnováhy tělesného nebo duševního zdraví. Čaje pijeme vždy odděleně s odstupem jedné hodiny. Pokud je používáme pouze jako podpůrný či povzbuzující prostředek, můžeme nechat byliny pouze vyluhovat bez omezené doby užívání. Pro optimální působení bylinného odvaru pijeme čaje teplé a před jídlem. Specifická chuť každého čaje je součástí terapeutického působení a odpovídá ájurvédským vlastnostem šesti chutí. Proto doporučujeme nepřidávat žádná sladidla.

Upozornění: Doplněk stravy s bylinami. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Země původu: Nepál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: