Relaxační kúra stres a duševní rovnováha

Kód: 4461
475 Kč
Skladem, odesíláme obratem
Jak kúra působí:
  • čaj JATAMANSI optimalizuje psychický stav a posiluje nervový systém 
  • čaj BODHI uklidňuje rozrušenou mysl a podporuje duševní rovnováhu
  • elixír MAJJAPRASH uvolňuje stres a napětí
  • elixír MANOPRASH posiluje odolnost vůči stresu  
         Doplňky  stravy
 
Tato ájurvédská regenerační kúra je vhodná pro psychickou relaxaci a posílení duševní rovnováhy. Pocity stresu jsou způsobené hektickým stylem života, tlakem pracovních odpovědností, časovou tísní, konfliktními vztahy, strachem, nervozitou z nedostatku komunikace či informovanosti, mentální nestabilitou a narušenou dóšickou rovnováhou. Nadměrné stresové zatížení způsobuje poruchy trávení a metabolismu, ztrátu tělesné hmotnosti, únavu a vyčerpanost, dysfunkce kardiovaskulárního, nervového a reprodukčního systému, podrážděnost, křečovitost a oslabení imunity. Užívejte po dobu 1- 3 měsíců spolu s aktivní regenerací v podobě jógy, dechových cvičení, meditace, relaxace, aromaterapie a olejových masaží.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení
Himálajský ájurvédský čaj Jatamansi: 1 ks, relaxační ájurvédský čaj Bodhi: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Majjaprash: 1 ks, ájurvédský očistný elixír Manoprash: 1 ks
 
Doporučené dávkování
Doporučené dávkování čaje: 2 - 3 šálky denně
Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (tj. 5g/lžička) 2 – 3x denně
Užívejte ráno nalačno, během dne 1 hodinu před jídlem a večer před spaním.
 
Příprava
Himálajský ájurvédský čaj: jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte 3 – 5 minut povařit nebo přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.
Ájurvédský elixír: jednu čajovou lžičku samostatně nebo zapít šálkem vlažného mléka či vody. Pro přípravu lahodného nápoje rozmíchejte jednu čajovou lžičku ve 250 ml teplé vody.
 
Užívání
Himálajské byliny se tradičně nechávají alespoň 3–5 minut povařit v případě, že je používáme jako prostředek k optimalizaci duševních a tělesných funkcí organismu. Takto připravený odvar má silnější působení, jemnější chuť a příznivě ovlivňuje naše trávení, které je důležité pro správné vstřebávání prospěšných výtažků z himálajských bylin. Čaje pijeme jako součást denního pitného režimu po dobu trvání obnovy kýžených funkcí organismu. V případě očistné bylinné kúry užívejte čaj po dobu 1-3 měsíců v souladu s denním dávkováním uvedeným na obalu. Ponechejte týdenní pauzu po spotřebování každého balení.

Doporučujeme užívat maximálně dva čaje zároveň. Více čajů lze střídat v denním či týdenním režimu pokud je používáme k normalizaci běžných projevů při narušení rovnováhy tělesného nebo duševního zdraví. Čaje pijeme vždy odděleně s odstupem jedné hodiny. Pokud je používáme pouze jako podpůrný či povzbuzující prostředek, můžeme nechat byliny pouze vyluhovat bez omezené doby užívání. Pro optimální působení bylinného odvaru pijeme čaje teplé a před jídlem. Specifická chuť každého čaje je součástí terapeutického působení a odpovídá ájurvédským vlastnostem šesti chutí. Proto doporučujeme nepřidávat žádná sladidla.

Upozornění: Doplněk stravy s bylinami. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Země původu: Nepál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: