BIO zelený ječmen 250g exp. 30.6.19

Kód: 5483
Akce Blížící se nebo ukončený datum minimální trvanlivosti
Značka: Zdravý den
390 Kč –33 %
index
390 Kč –33 % 262 Kč
Skladem, odesíláme obratem

Minimální trvanlivost do 30.6.2019

BIO mladý ječmen v prášku. Jedná se o sušenou šťávu z listů mladého ječmene určený pro přípravu rostlinného nápoje nebo jako přísada do jídel. Doplněk stravy.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bio mladý ječmen obsahuje širokou škálu vitamínů a minerálů. Neobsahuje žádné chemické přísady a jedná se tak o zcela čistý přírodní produkt.

Představte si mladou rostlinku ječmenné trávy, jak klíčí, proráží tvrdou krustu zeminy a dynamicky roste vzhůru ke slunci. Tento druh energie a vlastností nám rostlinka předává. Sklízena je v období nejvyšší vitality. 

Mladé rostlinky ječmene se sklízí v okamžiku, kdy dosáhnou výšky přibližně 15cm. Sklizená stébla ječmene se suší při nízkých teplotách a následně rozemelou na prášek. Mladý ječmen je vhodný pro vegetariány i vegany. Neobsahuje lepek.

Použití: prášek rozmíchejte ve 150ml vody, ovocné nebo zeleninové šťávy. Další možností je přidat mladý ječmen do jogurtu, kaší, koktejlů nebo jiného studeného jídla. Doporučuje se rozmíchat v mixéru nebo sportovní láhvi. Nepoužívejte s horkými nápoji, jelikož teplo neutralizuje aktivní enzymy.

Složení: 100% mladý ječmen v prášku z ekologického zemědělství. Množství účinné látky mladého ječmene na denní dávku 4-8g.

Doporučené dávkování: 1-2 čajové lžičky 2x denně (tj. 4-8g). Množství =učinné látky mladého ječmene na denní dávku 4-8g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: