BIO Olej pro masáž hráze 50 ml exp. 30.9.18

Kód: 994
Akce Blížící se nebo ukončený datum minimální trvanlivosti
Značka: Saloos
149 Kč –34 %
Masáž hráze
149 Kč –34 % 98 Kč
Skladem, odesíláme obratem

Datum minimální trvanlivosti do 30.9.2018.

Přibližně 6 týdnů před očekávaným porodem doporučujeme k péči o tělo přidat pravidelnou masáž hráze s BIO přírodním olejem určeným právě pro masáž hráze. Nejjemnější rostlinné bio oleje napomáhají lepší pružnosti kůže. Pro dostatečné uvolnění pokožky je vhodné provádět masáž (oblast hráze) 4-5x  týdně 5 až 10 minut, nejlépe po koupeli či sprchování, kdy je pokožka uvolněná a poddajnější. Olej pokožku zvláční a pomáhá zvýšit její elasticitu. Jedná se čistý přírodní produkt v BIO kvalitě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dbejte o své tělo

Těhotenství, porod a následné období kojení kladou na ženské tělo veliké nároky. Čím důkladněji se fyzicky připravíte, tím lépe se budete cítit. A ani v průběhu těch několika měsíců se nemusíte obávat ztráty svého půvabu. Každý den si najděte pár minut jen a jen pro sebe a pečujte o svůj vzhled. Starejte se, aby vaše pokožka dostávala patřičnou výživu, byla dostatečně vláčná a poddajná. Váš dobrý pocit ze sebe sama významně přispívá k vaší spokojenosti a rovnováze, k vnitřní a vnější harmonii. To všechno je velmi důležité jak pro maminku, tak pro zdravý vývoj děťátka. Vězte, že i v tomto období, složitém a krásném zároveň, budete překypovat štěstím a zdravím.

Doporučuji i ostatní přírodní oleje mateřské a dětské řady pro péči o tělo v době těhotenství i po něm a o jemnou pokožku dítěte.

Objem: 50 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: