Caffé de maca 100g

Kód: 718
135 Kč 111,57 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Vysokohorská andská maca (maka) připravená speciální metodou, jako náhražka kávy, připomínající ji barvou a částečně i chutí. Konzumuje se jako tradiční káva. Výborný nápoj pro každého, včetně dětí. Dodává energii, pomáhá při únavě. Pozitivně ovlivňuje koncentraci, duševní i fyzické síly.

Maca - Maka je bulva rostliny z vysokých And, s bohatstvím cenných složek a širokým spektrem vlastností.
Je celosvětově známou a vyhledávanou potravinou 21. století. Již od roku 2001 se těší velkým zájmem i u nás. Je přírodním zdrojem fytoestrogenů. Maka má díky obsahu vysoce hodnotných bílkovin, aminokyselin, vitamínů, minerálů a sterolů velmi významnou výživnou hodnotu. Dnes je populárním peruánským zdrojem energie a vitality, který má svoje stálé místo v jídelníčku našich zákazníků. Maka se stala také oblíbeným doplňkem stravy vrcholových i rekreačních sportovců. NASA využívá Maku jako doplněk stravy kosmonautů.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podpora duševních a fyzických sil ve formě kávového nápoje pro celou rodinu. Dlouhodobý efekt ve srovnání s obyčejnou kávou. Dodává tělu vitamíny a minerály. Jednoduchá na přípravu. Dobře je mít ji po ruce i během dne, když se cítíme vyčerpáni. V krátké době od uvedení na trh získala mnoho příznivců a stala se populárním a žádaným produktem.

Složení: Rozelmetá, pražená bulva vysokohorské andské maky (maca) připravená speciální metodou, jako náhražka kávy, připomínající ji barvou a částečně i chutí. Konzumuje se jako tradiční káva.

Způsob použití: Na šálek 1 lžičku prášku zalít horkou vodou nebo mlékem, nechat chvilku vyluhovat a dochutit podle potřeby a fantazie.
Dávku si může určit každý sám, dle chuti. Sedlinu můžete zkonzumovat – na rozdíl od pravé kávy. Café de Maca se dá také připravit v kávovaru.
Může se pít teplé nebo studené, lze kombinovat s mlékem (může být i sojové, ovesné, apod.) či se smetanou. Může se dosladit Yaconovým sirupem (což zvyšuje její dobré účinky), javorovým sirupem, Panelou, medem nebo třtinovým cukrem, ale i ochutit několika kapkami citronu, skořicí nebo zázvorem.

Hmotnost: 100g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: