BIO Triphala kapsle PLUS pro detoxikaci 90 ks vegan

Kód: 5850
470 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Triphala Plus Bio od Maharishi Ayurveda kombinuje nejlepší vlastnosti v nutričním doplňku s vysokou reputací. Triphala je výživná a podporuje formování Ojas, základní a nejjemnější energie v našem těle, kterou získáváme při narození a průběhu života ji postupně ztrácím, ale můžeme ji také znovu obnovovat. Ojas podporuje dlouhověkost, fyzickou sílu, atraktivní vzhled a štěstí. Zároveň redukuje "ámu" neboli nestrávené zbytky potravy, které se hromadí v těle ve formě toxinů a jedů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Triphala:
  • Očišťuje organismus a napomáhá vylučování zplodin
  • Napomáhá při látkové výměně
  • Harmonizuje celý organismus jak po fyzické tak duševní stránce
  • Zlepšuje schopnost vstřebávání živin
  • Nastoluje rovnováhu zažívání
  • Pomáhá při nadýmání, překyselení a plynatosti
  • Posiluje trávení
  • Vyživuje krev, svaly a mozek
  • Pomáhá udržovat zdravé vlasy
  • Vyrovnává všechny 3 dóši - Váta, Kapha, Pitta

Ájurvéda  doporučuje čerstvou a zdravou stravu, která je tím nejlepší pro naše tělo. Dobře fungující zažívací systém je velmi důležitý, protože i nejlepší dieta je prospěšná jen tehdy, pokud je dobře využita a cenné živiny zůstávají v těle. Aby bylo zajištěno, že kosti, orgány a tkáně jsou dobře zásobeny, je důležitá čistota jemných tělesných kanálů. 

BIO a RAW triphala prášek Zdravý den® v kapslích je tradiční kombinací tří plodů amalaki, bhibitaki a haritaki.

Amalaki má příznivý vliv na imunitní systém a přispívá k normálnímu trávení. Bibhitaki a haritaki jsou silnými antioxidanty. Příznivě ovlivňují trávení, vylučování a střevní pohyby. Pomáhají imunitnímu systému, normální činnosti jater a kardiovaskulárního systému, normální funkci dýchacího systému a normální hladině glukózy a cholesterolu v krvi. Haritaki navíc příznivě ovlivňuje nervový systém, smysly, mysl a působí proti stresu. Pomáhá normální funkci močových cest, reprodukčního systému a normálnímu stavu pokožky. Vhodný pro vegetariány i vegany.

Doporučené dávkování: 1- 2 tablety před spaním zapít teplou vodou

Složení: Terminalia chebula (Haritaki), Emblica officinalis (Amalaki), Terminalia belerica (Bibitaki), Rosa centifolia, Tapioka

Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící matky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Země původu: Indie. Neobsahuje žádná aditiva, barviva nebo dochucovadla.

Balení: 60 g/60 tablet

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: