Maca/Maka gelandina přírodní komplex vitamínů 250 g

Kód: 0992/250
405 Kč 334,71 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Pravá peruánská, certifikovaná MACA ORGANIC. Z vysokých poloh And. MAKA MACA - STRÁŽCE ZDRAVÍ - je klíčem k vitalitě a energii. Maka, prášek s bohatstvím cenných složek a širokým spektrem vlastností, zdroj přírodních fytoestrogenů. Garantovaná kvalita, ověřené účinky, dobrá cena. Dodává energii, pomáhá při únavě. Pozitivně ovlivňuje koncentraci, duševní i fyzické síly.

Maca - Maka je bulva rostliny z vysokých And, s bohatstvím cenných složek a širokým spektrem vlastností.
Je celosvětově známou a vyhledávanou potravinou 21. století. Již od roku 2001 se těší velkým zájmem i u nás. Je přírodním zdrojem fytoestrogenů. Maka má díky obsahu vysoce hodnotných bílkovin, aminokyselin, vitamínů, minerálů a sterolů velmi významnou výživnou hodnotu. Může nejen zásobit organizmus potřebnými látkami, ale i příznivě ovlivňovat v něm probíhající procesy, zvyšovat vitalitu, usnadňovat regeneraci sil při stavech vyčerpání a dlouhotrvající únavy a udržovat psychickou a fyzickou rovnováhu. Dnes je populárním peruánským zdrojem energie a vitality, který má svoje stálé místo v jídelníčku našich zákazníků. Maka se stala také oblíbeným doplňkem stravy vrcholových i rekreačních sportovců. NASA využívá Maku jako doplněk stravy kosmonautů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KRÁLOVNA AND

MAKA MACA GELANDINA -  STRÁŽCE ZDRAVÍ  -  Každodenní porce energie z And.
Celosvětově známá a vyhledávaná bulva rostliny z vysokých poloh peruánských And, s bohatstvím cenných složek a širokým spektrem vlastností, zdroj přírodních fytoestrogenů. Její charakteristickou vlastností je možný pozitivní vliv na hormonální systém, podporu funkcí organismu, sexualitu a plodnost. Je známa jako velice cenný zdroj energie. Může zvyšovat vitalitu, usnadňovat regeneraci sil při stavech vyčerpání a dlouhotrvající únavy a udržovat psychickou a fyzickou rovnováhu. Může být cennou složkou běžné stravy. Maka Gelandina byla speciálními postupy během procesu výroby zbavena škrobů, lépe se rozpouští, je lehce stravitelná a více vstřebatelná, díky čemu se dostává do těla větší množství výživných látek. Může být používána bez obav z přírůstu svalové hmoty. 

Složení: Originální, gelatinizované, jemně mleté bulvy vysokohorké peruánské Maky (Maca) - směs různých barev. Z čerstvého sběru. Zaručujeme vysokou kvalitu, čistotu a shodnost botanického druhu.

 

Hmotnost: 250 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: