Konopná mast 300ml

Kód: 4674
Novinka
Značka: Annabis
299 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Konopná mast na klouby, šlachy, svaly a záda. Masážní gel s konopným olejem je vhodný pro častou aplikaci. Konopná mast je určena především pro ty, kteří mají potřebu často aplikovat mast na problémové místo a masírovat ho. Dobře se roztírá, je vstřebatelná a nemastí. Bylinná směs obsahuje nejen konopný olej a extrakt z kaštanu, ale také celou řadu dalších bylinných látek. Obsažené přírodní látky jsou známé svými schopnostmi ulehčovat bolavým kloubům a šlachám, uvolňovat svalové napětí a zabraňovat tvorbě zánětů a otoků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Certifikované odrůdy technického konopí, které jsou použity pro výrobu této mastičky, mají potlačeny psychoaktivní účinky. Přípravky vyrobené na jejich bázi jsou naprosto bezpečné a není třeba se obávat návykových látek a zdravotních následků.

Společnost ANNABIS je česká firma, která se zabývá výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem konopných výrobků. Výrobky společnosti ANNABIS jsou výsledkem mnohaletého výzkumu a aktivního zkoumání účinků konopí.

Konopná mast s extraktem z kaštanu.
  • Mast je určena především pro ty, kteří mají potřebu často aplikovat mast na problémové místo a masírovat ho.
  • Dobře se roztírá, je vstřebatelná a nemastí.
  • Bylinná směs obsahuje nejen konopný olej a extrakt z kaštanu, ale také celou řadu dalších bylinných látek.
  • Obsažené přírodní látky ulehčí při bolesti kloubů a šlach. Uvolňují svalové napětí a zabraňují tvorbě zánětů a otoků.
  • Výrobky Annabis obsahují tradiční za studena lisovaný konopný olej z čerstvých, čistých a vysoce kvalitních semen technického BIO konopí pěstovaného bez herbicidů a pesticidů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: