Paraziti, bakterie, houby, zahlenění, plísně, detoxikace - Křemelina 540g

Kód: 4395
1 090 Kč
Skladem v externím skladu, odešleme do 2 prac. dní

Pro komplexní detoxikaci těla a odstranění těžkých kovů, parazitů, plísní, hub, virů a dalších bakterií a nečistot z našeho těla. Odstraněním všech nežádoucích látek a virů z našeho těla posílíte Váš imunitní systém, takže se zbavíte nemocí, odstraníte únavu, vyživíte nehty, vlasy a kůži, zlepšíte činnosti mozku. Pokud máte nějaký z výše uvedených symptomů, je na čase tělo "odčervit" a detoxikovat. Sami uvidíte, že se budete cítit lépe, svěžejší a budete mít více energie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdy Křemelina pomáhá:
  • vyživuje tělo organickým rostlinným křemíkem – základním stavebním kamenem jehož doplňování je vysoce žádoucí pro správný vývoj a fungování našeho organismu,
  • odstranit z těla nežádoucí bakterie a další látky jako např. houby, viry, prvoky, pesticidy,endotoxiny, zbytky drog a těžkých kovů,
  • vyživuje vlasy, nehty, pokožku, kosti, vazy, klouby,
  • zvyšuje plasticitu pokožky (odstraňuje vrásky)
  • pomáhá čistit tenké a tlusté střevo a zbavují je potaženým hlenem a plísněmi,
  • odstranit větší parazité žijící v trávicím ústrojí,
  • dochází k detoxikaci organismu,
  • zvyšuje se odolnost imunitního systému člověka,
  • má pozitivní vliv na starší lidi,
  • obsahuje 28 základních minerálů a stopových prvků jako například vápník, hořčík, draslík, sodík, zinek, měď, železo, stříbro, molybden, fosfor, chrom a další.
 
Křemelina PureLife® je zvlášť upravená pro konzumaci člověkem nebo zvířaty a zaručuje nejlepší možné působení a vstřebatelnost v lidském těle.
 

Složení: Křemelina PureLife® obsahuje až 90% přírodního oxidu křemičitého SiO2, který je organickým zdrojem rostlinného křemíku. Dále obsahuje 28 základních minerálů a stopových prvků jako například vápník, hořčík, draslík, sodík, zinek, měď, železo, stříbro, molybden, fosfor, chrom a další.

Dávkování: 1 vrchovatá odměrka (7,5g) 1× denně. Pro zvýšení účinku užívejte max. 2 odměrky denně (15g). Dětem do 12 let se doporučuje snížit dávkování na ½ odměrky denně. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2-3 měsíců. Plastová odměrka je součástí balení. Hmotnost 270g odpovídá 36 denním dávkám.

Návod k použití: prášek rozmíchejte ve vodě, ovocném džusu nebo v jiném libovolném nápoji, který máte rádi. Prášek se nerozpustí, proto tekutinu několikrát při pití promíchejte, abyste zabránili jeho usazování. Je bez zápachu a bez chuti. Nadbytečné množství tělo vyloučí.

Jak se vyrábí: Křemelina PureLife® pochází z mimořádně kvalitního ložiska sladkovodního původu, ze kterého se šetrnými procesy získává její nejčistší možná forma v podobě velice jemného prášku bílé barvy. Země původu: Island.

Jedná se o 100% přírodní složení. Prášek neobsahuje žádná aditiva, barviva nebo dochucovadla. Doplněk stravy.

Všechny tyto procesy vedou k pročišťování těla, které je pak mnohem zdravější, silnější a méně náchylné k nemocem.
 
Hmotnost: 540g
 
Při dávkování 1 odměrky denně vystačí balení na 72 dní užívání.
Cena za 1 dávku nápoje je pouze 15 Kč.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MP Avatar autora | 21.6.2020
Zatím ho užívám týden, výsledky se ještě neprojevují