Yuuki Menstruační kalíšek RAINBOW LINE vel. 2 větší, měkčí, včetně sterilizačního kelímku

Kód: EC-BET009
Neohodnoceno
Značka: Yuuki
599 Kč 495,04 Kč bez DPH 599 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

Větší duhový menstruační kalíšek Yuuki v měkčí variantě z lékařského silikonu nejvyšší kvality s krásným designem. Moderní hygienická pomůcka ve veselých barvách, se kterou budete mít naprosté pohodlí během svých dní. Jestli jste citlivější, určitě oceníte, že je vyroben ve variantě Soft - měkčí (shore 35). Jeho vzhled tvoří 7 náhodně promíchaných duhových barev. Dva stejně zbarvené kalíšky nenajdete. Získáte vždy originál.  

V balení naleznete duhový menstruační kalíšek, desinfekční kelímek pro sterilizaci kalíšku INFUSER BOX, obal s návodem na používání kalíšku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Větší duhový menstruační kalíšek Yuuki v měkčí variantě z lékařského silikonu nejvyšší kvality s krásným designem. Moderní hygienická pomůcka ve veselých barvách, se kterou budete mít naprosté pohodlí během svých dní. Jestli jste citlivější, určitě oceníte, že je vyroben ve variantě Soft - měkčí (shore 35). Jeho vzhled tvoří 7 náhodně promíchaných duhových barev. Dva stejně zbarvené kalíšky nenajdete. Získáte vždy originál.  

V balení naleznete: 

  • duhový menstruační kalíšek,
  • desinfekční kelímek pro sterilizaci kalíšku INFUSER BOX,
  • obal s návodem na používání kalíšku.

Větší kalíšek je vhodný pro ženy a dívky nad 28 let věku, dále pro všechny ženy, které rodily přirozenou cestou a mají silnější menstruaci. (Více informací k výběru správné velikosti naleznete v detailním popisu níže.)

Veškeré kalíšky a sterilizační kelímky Yuuki jsou vyráběny v České republice. Na výrobu kalíšků je použit německý lékařský silikon, který splňuje ty nejpřísnější zdravotnické normy.

Menstruační kalíšky jsou zdravou, levnou a ekologickou alternativou vložek a tampónů. Jejich používání je snadné, pohodlné a spolehlivé. Vydrží vám dlouhá léta a tak nebudete muset utrácet za vložky ani tampony a nebudete vytvářet odpad.

Na spodku kalíšku i na stopce jsou rýhy, které vám usnadní vyjmutí kalíšku. Sterilizační kelímek, se používá k jednoduché sterilizaci menstruačního kalíšku v mikrovlnné troubě.

Jak vybrat správnou velikost kalíšku?

Větší menstruační kalíšek je vhodný pro:

  • ženy a dívky starší 28 let,
  • ženy a dívky, které již rodily přirozenou cestou,
  • ženy se silnější menstruací.

Pokud si stále nejste jistá, doporučujeme zakoupit vetší kalíšek. Když bude kalíšek příliš velký můžete si ho nechat na pozdější dobu a zakoupit si kalíšek menší.

Podle čeho volit tvrdost (Shore) kalíšku?- upozornění: řada Rainbow je pouze v měkčí variantě

  • Měkčí (Soft) kalíšek více vyhovuje ženám, které jsou hodně citlivé a vyndávání pevnějšího kalíšku by jim mohlo činit potíže. Má jemnost „Shore 40“ a je ideální pro citlivější ženy, které mají při použití tamponů problémy jako je pocit tlaku a bolesti. Zároveň je vhodný pro ženy, které mají slabší svaly pánevního dna.

 

  • Pevný (Classic) kalíšek je vhodný pro sportovní ženy s pevným pánevním dnem. Pevné pánevní dno mají obecně ženy, které pravidelně cvičí jógu, běhají nebo například tančí. Případně pak ženy, které se aktivně věnují jeho posilování prostřednictvím speciálních cviků. Pokud žena stáhne svaly, může se měkký kalíšek snadno ohnout a protéci. Má jemnost „Shore 60“.   Dále je pak vhodný pro ženy, které nemají žádné potíže s používáním tamponů.

Jaký je rozdíl mezi kalíšky Rainbow Line a Jolly?- pouze v barvě kalíšku- v případě kalíšku Line jsou duhové barvy na kalíšku v pruzích, u varianty Jolly jsou náhodně promíchané.

Jak kalíšek zavést? zde je návodDoplňkové parametry

Kategorie: Menstruační kalíšky
Objem: MALÝ: 17,5 ml (po boční dírky) / 24 ml (po okraj); VELKÝ: 28 ml (po boční dírky) / 37 ml po okraj
Rozměry: MALÝ: průměr 41 mm, délka 49 mm beze stopky, délka stopky 18 mm; VELKÝ: průměr 46 mm, délka 56 mm beze stopky, délka stopky 18 mm
Materiál: Lékařský silikon
Země původu: Vyrobeno v České republice.
Tvrdost silikonu (Shore): 35
Velikost: velký
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz