Nobilis Tilia Vitamin A 20 ml
Kód: N1800CSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vitamin A v sojovém oleji v BIO kvalitě slouží jako podklad pod krém nebo make-up, zlepšuje regeneraci pokožky. Je neocenitelný pro zralou pokožku. Zeslabuje vrásky a zvyšuje pružnost pokožky.
Hodí se pro citlivou, normální, smíšenou, zralou a suchou pleť.
Vitamin A palmitát se těší zejména v posledních letech velkému zájmu vzhledem ke svým příznivým účinkům na zralou pokožku. Laboratorní pokusy firmy Hoffmann - La Roche dokazují při 5% koncentraci vitaminu A palmitátu dvojnásobné zesílení epidermis a zvýšení hustoty kolagenu, zeslabení vrásek, regeneraci pokožky poškozené UV zářením a zvýšení elasticity pokožky během 15 dnů o 14 % oproti původnímu stavu. Koncentrát je rozpustný v oleji a slouží jako podklad krémů a regeneračních olejů.
Použití:
Nanáší se na pokožku pomocí pipety a rozetře. Poté naneste pleťový krém či obličejový olej dle potřeby.
Složení:
Glycine Soja Oil (sojový olej v bio kvalitě), Retinyl Palmitate (stabilizovaný vitamin A, antioxidant).
Doplňkové parametry
Kategorie: | Přírodní kosmetika |
---|---|
Certifikace: | 3 listy |
Země původu: | Česká republika |
Certifikát: | 3 listy -výrobek je složen z čistých přírodních látek, neobsahuje synteticky upravené látky ani konzervant |
Typ pleti: | pro citlivou, normální, smíšenou, zralou a suchou pleť |