Handmade Beauty Lak na nehty 7-free (11 ml) - Pitaya - s dřevěným uzávěrem

Kód: EC-HMB023
Neohodnoceno
289 Kč 238,84 Kč bez DPH 2 627,27 Kč / 100 ml
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Karmínově růžová barva inspirovaná exotickým ovocem Dragon Fruit (dračí ovoce, pitaya). Nádherný, výrazný odstín. Perfektně vyladěné složení přináší krásnou pigmentaci a výborný krycí efekt. Zároveň neobsahuje ( 7-free) toluen, formaldehyd a formaldehydovou pryskyřici, dibuthylftalát (DBP), syntetický kafr, xylen ani parabeny. Design s dřevěným uzávěrem je nádherný a přitom udržitelný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karmínově růžová barva inspirovaná exotickým ovocem Dragon Fruit (dračí ovoce, pitaya). Nádherný, výrazný odstín. Perfektně vyladěné složení přináší krásnou pigmentaci a výborný krycí efekt. Zároveň neobsahuje ( 7-free) toluen, formaldehyd a formaldehydovou pryskyřici, dibuthylftalát (DBP), syntetický kafr, xylen ani parabeny. Design s dřevěným uzávěrem je nádherný a přitom udržitelný.

Proč si tyto laky pořídit? 

  • 5- free složení- neobsahují ty nejškodlivější látky obsažené v běžných lacích na nehty (neobsahují toluen, formaldehyd, dibutylftalát, formaldehydovou pryskyřici nebo syntetický kafr)
  • 7-free složení- oproti 5-free lakům neobsahují navíc ještě: xylen a parabeny
  • veganské laky- žádné živočišné přísady, netestované na zvířatech
  • výborně drží a hezky se nanáší- ergonomický štěteček
  • vyráběny ručně, krásný design
  • krásné odstíny

Určeno pro: všechny, dokonce se je nemusí bát používat ani těhotné ženy

Použití: Nejlepších výsledků dosáhneme nanesením dvou vrstev laku  Aplikovat nejprve uprostřed nehtu a na závěr nalakovat strany.

Náš tip: Před lakováním nehtů doporučujeme nejdříve nanést na čisté a vysušené nehty podkladovou bázi. Na závěr můžeme překrýt krycí bází pro rovnoměrné schnutí a nádherný lesk.

Musí pro krásu nutně trpět zdraví? Rozhodně ne!

Běžné laky v drogeriích obsahují často koktejl velmi nebezpečných a jedovatých látek s prokázaným neblahým účinkem na zdraví. Do těla se dostávají přes silně prokrvené nehtové lůžko a při lakování během vdechování výparů z laku. Bohužel zatím nejde připravit úplně přírodní laky, ale jde omezit to nejhorší, co se v nich běžně nachází. 

A proto vám nabízíme tyto 7-free laky, které neobsahují výše zmíněných 7 problematických látek. Na našem eshopu najdete také 5-free laky na nehty, které mají také vychytané složení.


Kdo laky stvořil? :) sympatická Diana Burillo z Madridu. Tato energická, zvědavá Španělka na sebe klade velmi vysoké nároky. Před založením značky Handmade Beauty vše roky pečlivě studovala, aby byla co nejblíže ke svému ideálu- vytvořit dokonalou ekologickou řadu produktů. Kupředu jí žene touha cítit se dobře ve svém těle- používat kosmetiku bez neblahých vedlejších účinků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní laky na nehty
Objem: 11 ml
Certifikáty: PETA - netestováno na zvířatech
Země původu: vyrobeno ve Španělsku
Složení: BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, ISOPROPYL ALCOHOL, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ACETONE, STEARALKONIUM HECTORITE, SILICA SILYLATE, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, LECITHIN, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, může obsahovat CI 77891,CI 15850:1,CI 77120,CI 60725
Barva: Pitaya
Položka byla vyprodána…
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz