Ricinový olej 50 ml exp. 31.10.18

Kód: 961
Akce Blížící se nebo ukončený datum minimální trvanlivosti
Značka: Saloos
109 Kč –39 %
Ricinový olej
109 Kč –39 % 67 Kč
Skladem, odesíláme obratem

Datum minimální trvanlivosti do 31.10.2018

Ricinový olej je vhodný na suchou pokožku, výborně regeneruje a zvláčňuje kůži po zhojených jizvách. Výborný je na řasy, které vyživuje, zvyšuje jejich objem a délku. Pro tyto účely je u žen hojně využívaný, jelikož krásné, husté a dlouhé řasy jsou snem téměř každé ženy. Účinné jsou rovněž obklady z teplého ricinového oleje přiloženého na kůži namožených částí těla.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ricinový olej je lisovaný za studa. Co to znamená? Lisování za studena je nejstarší a nejšetrnější způsob získávání oleje z rostlin. V takto vyrobeném oleji zůstává maximum cenných látek v přirozeném stavu, tak jak je dokáže lidské tělo nejlépe zužitkovat. Přírodní oleje lisované za studena se bohužel při výrobě kosmetických prostředků používají minimálně. Základem většiny olejů nebo krémů na trhu jsou oleje minerální – paraffinum liquidum (získané z ropy, s nulovým obsahem cenných látek, používaných běžně i při výrobě dětské kosmetiky) a oleje rafinované (procházejí řadou mnoha procedur při vysokých teplotách, čímž většinu cenných látek a vitamínů ztrácejí). Velmi vysokou kvalitu olejů lisovaných za studena dobře dokumentuje příklad panenského olivového oleje (lisovaného za studena), používaného v potravinářství. O blahodárném působení minerálních olejů na lidskou kůži se rozhodně hovořit nedá (přilnou k pokožce, ale nevstřebávají se, ucpávají póry, zabraňují pokožce v dýchání).
 
Vlastnosti rostliného ricinového oleje:
    - Má čistě přírodní původ, je lisovány za studena pouze z pečlivě vybraných rostlin, což zaručuje špičkovou kvalitu.
    - Obsahuje nejvyšší možné množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů v jejich přirozené podobě a dovedou tyto cenné látky v maximální míře předat našemu tělu, jsou „extraktem zdraví“.
    - Proniká až do nejhlubších vrstev pokožky, působí komplexně a jeho složení nejvíc odpovídá složení tuků našeho těla.
    - Působí blahodárně na problematickou pleť, posilují její odolnost, pomáhají zachovávat její zdravý vzhled, regenerují pokožku, podporují prokrvení kůže.
    - Výborně se vstřebává, nezanechává pocit mastnoty.
    - Je velmi dobře snášen, nevyvolává nežádoucí projevy.
    - Zásadně neobsahuje minerální oleje (paraffinum liquidum). Nenajdete v nich syntetické vonné látky, konzervanty ani barviva.
 
Způsoby použití:
    - Pravidelná péče o pokožku – vtíráním do kůže a masáží pomáhá správně zvolený olej pokožku regenerovat, zachovat její pružnost, pevnost a vláčnost, obnovovat přirozený lipidový filtr a podporovat přirozenou hydrataci pokožky.
    - Intenzivní péče nejen o vysušenou a problematickou pokožku.
    - Regenerace pokožky po opalování, zhojených jizvách, popáleninách.
    - Péče o vlasy a nehty
    - Péče o řasy - vyživuje je, zvyšuje jejich objem a délku
    - Péče o dětskou pokožku – nejpřirozeněji ošetřuje jemnou a citlivou dětskou pokožku. Je vhodný i v prvních dnech života dítěte, kdy jsou rostlinné oleje celkově jedinečným řešením.
    - Dobře se vstřebává, pokožku nezatěžuje a podporuje její přirozený ochranný filtr.
    - Je ideální po koupání, sprchování i plavání.
    - Obklady z teplého ricinového oleje přiloženého na kůži pomáhají namoženým částí těla se rychleji regenerovat
 
certifikát CPK bio
 
Objem: 50 ml
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole: