VÝPRODEJ - Konopné semínko loupané 1kg

Kód: 3690
599 Kč –27 %
KSL 500g
599 Kč –27 % 436 Kč
Skladem, odesíláme obratem

Komplexní výživa a nejzdravější semínko pro organismus. Loupáno šetrně pro zachování veškerých živin. Jemná oříšková chuť bez lepku. Dobře stravitelné. Skvělé do teplé i studené kuchyně.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konopné semínko patří k nejzdravějším a nejvýživnějším potravinám pro lidský organismus. Semínka jsou loupaná šetrně, tak, aby si uchovala veškeré živiny.
 
Konopné semínko nemá psychoaktivní účinky.
 
Jak pomáhá konopné semínko:
Obsažené látky podporují činnost mozku, stimulují vývoj a regeneraci organů, snižují hladinu cholesterolu. Mají protizánětlivé a detoxikační účinky a kompletně podporují imunitní systém celého lidského organismu.
 
Užívání konopného semínka je vhodným doplňkem při vysoké fyzické i psychické zátěži. Výhodou pro sportovce je také schopnost odbourávat metabolity kyseliny mléčné, zodpovědné za bolesti svalů.
 
Konopné semínko neobsahuje lepek, a proto jsou konopné produkty vhodné i pro lidi s bezlepkovou dietou.
 
Co obsahuje konopné semínko:
Vyznačuje se vysokým obsahem bílkovin (albumin a edestin), obsahuje všech 23 aminokyselin nacházejích se v přírodě, z toho 8 esenciálních (takových, které si lidské tělo neumí vytvořit samo), které se doplňují do těla pouze stravou.
 
Konopné semínko je přirozeným zdrojem vitamínů A, B1, B2, B3, B6, B9, C, D a E dále antioxidantů, vápníku, hořcíku, draslíku, železa, fosforu a dalších bioaktivních látek.
 
Vzácný je vysoký a ideální poměr esenciálních nenasycených mastných kyselin omega 3, 6 a 9, dále pak fytosterolu, chlorofylu, lecitinu a vlákniny.
 
Užití konopného semínka:
Semínka mají jemnou oříškovou chuť.
Přidávejte do salátů, těstovin, do těsta, na chleba, či placky. Zasypávají se jimi omáčky, polévky, ovesné vločky i další jídla.
 
Konopná semínka je důležité skladovat v temnu. Proto mají také konopná semínka od Zelelné země papírový obal, přes který neproniká světlo. Jedině tak si konopná semínka zachovávají nejvíce vitamínů, minerálů a dalších důležitých látek. To bohužel zřejmě málokterý výrobce ví, jelikož jsou bohužel běžně k sehnání konopná semínka v průhledném obalu, v kterou ztrácí svou hodnotu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: