Sladidlo ze stévie 300 tablet v dávkovači (18 g) exp. 20.4.19

Kód: 2182
Akce Blížící se nebo ukončený datum minimální trvanlivosti
Značka: Natusweet
142 Kč –30 %
Sladidlo ze stévie 300 tablet v dávkovači 18 g NATUSWEET
142 Kč –30 % 100 Kč
Skladem, odesíláme obratem

Datum minimální trvanlivosti do 19.4.2019

Stolní sladidlo přírodního původu z extraktů rostliny Stevia rebaudiana. Vhodné rpo diabetiky, při redukční dietě nebo prostě jen jako zdravá nekalorická náhrada bílého rafinovaného cukru. Má 0 kalorií a je phodné pro oslazení nápojů a všech typů potravin. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stévie sladká je víceletá bylina pocházející z Paraguaye a dorůstající až do výšky půl metru. Listy stévie sladké obsahují látky zvané steviosidy, které jsou až 300x sladší než sacharóza v podobě bílého cukru. Výjimečnost víceleté sladké byliny Stevia rebaudiana je nulová kalorická hodnota. Stevie sladká (cukerná) je právem považována za přírodní nekalorické sladidlo. V celé EU je stévie schválená jako sladidlo až od ledna r. 2012. V mnoha vyspělých zemích jako např. USA, Švýcarsko, Francie, Japonsko a další, se stévie jako sladidlo běžně používá. Steviosidy - látky obsažené ve stévii sladké přispívají k rovnováze hladiny cukru v krvi a nezpůsobují její zvýšení.

Stévie svými blahodárnými účinky účinně zabíjí různé druhy bakterií ústní mikroflóry, což je jeden z důvodů, proč se Stévie používá k výplachům dutiny ústní.
Z vědeckých výzkumů vyplývá, že američtí Indiáni konzumující tuto bylinu, téměř netrpěli kazivostí zubů.
Sladké látky ve Stévii nezpůsobují zvýšení hladiny cukru v krvi, ale naopak přispívají k rovnováze této hladiny v krvi.
 
Cukrovka – Stevia rebaudiana podporuje činnost slinivky břišní a může pomoci při léčbě diabetu II. typu. Je proto vhodná pro diabetiky i hypoglykemiky.
Hubnutí – účinné látky steviosidy podporují dobré trávení a zabraňují ukládání tuků. Současně se podílí na zhutnění svalové hmoty.
Únava – stevie sladká napomáhá buněčnému metabolismu, zvyšuje energetické hladiny, mentální aktivitu a tím snižuje únavu.
Závislosti - stévie sladká omezuje chuť na tabákové výrobky a alkohol.
Zdravá pleť – antivirové účinky mohou pozitivně působit při léčbě akné.
Zdravý chrup - antibakteriální účinky snižují kazivost zubů.
Zdraví - stévie sladká může ochránit před vysokým tlakem, zmírnit alergické reakce, pomoci při pálení žáhy.
 
Složení: Sladidlo: isomalt, steviolgykosidy regurátor kyselosti: hydrogen-uhličitan sodný, kyselina vinná, separátor: hořečnaté soli mastných kyselin.
 
Hmotnost: 18 g (300 tablet)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: