Přírodní bylinná ústní voda Gingivis spirit 250 ml

Kód: 4710
260 Kč –15 %
Přírodní bylinná ústní voda Gingivis spirit 250 ml
260 Kč –15 % 221 Kč
Skladem, odesíláme obratem

Bylinná ústní voda Gingivis spirit obsahuje lihoglycerinový extrakt 25 druhů bylin, které omezují růst mikroorganismů v ústech, podporují zdraví dásní, omezují pachy dutiny ústní, pečují a čistí dutinu ústní.

Ústní voda Gingivis spirit obsahuje alkohol, neobsahuje cukry, syntetická barviva, aromata ani konzervační látky. Má příjemnou osvěžující a sladkou příchuť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Glycerin (80%), líh (20%), extrakty z bylin - Bělohořčice (semeno), Břečťan (list), Bříza (list), Dobromysl (nať), Dub (kůra), Hloh (plod), Jírovec (semeno), Jitrocel (list), Komonice (nať), Kontryhel (nať), Kopřiva (list), Kyprej (nať), Lopuch (kořen), Medvědice (list), Ořešák (list), Podběl (list), Přeslička (nať), Rozmarýn (list), Růže (plod), Řepík (nať), Šalvěj (list), Třezalka (nať), Tužebník (nať), Vavřín (list), Vrba (kůra).

Návod na použití přípravku (uveden na etiketě vnitřního obalu - lahvičce):
Přípravek před použitím v lahvičce protřepejte pro promísení bylinného sedimentu. V přiložené odměrce smíchejte 4 ml přípravku (ca plná kávová lžička) s 12 ml studené nebo teplé vody (ca plná polévková lžíce). Vzniklý roztok použijte k výplachu dutiny ústní. Opakovaný a delší výplach dutiny ústní přípravkem zvyšuje účinnost přípravku na dásně a mezizubní prostory. Výplach dutiny ústní pitnou vodou nebo vyčištění zubů kartáčkem, mezizubním kartáčkem či irigátorem (ústní sprchou), před použitím přípravku, zvyšuje jeho účinnost. Přípravek je možno přidat do vody určené k čištění zubů irigátorem (ústní sprchou) či do něj namáčet zubní či mezizubní kartáček při čištění zubů. Přípravek nepolykejte. Přípravek není určen pro děti do šesti let a osoby, které si neumí vyplachovat ústa. Přípravek skladujte při pokojové teplotě a nevystavujte přímému slunečnímu světlu, skladování v chladu není na závadu.
 
Glycerin, který je základem této bylinné ústní vody, je čirá tekutina sladké chuti, rozpustná ve vodě a patří mezi nejpoužívanější složky v kosmetickém průmyslu. Přirozeně se vyskytuje ve všech olejích a tucích (i v lidském těle). Při kontaktu s pokožkou se tedy nechová jako cizí látka, nedráždí ji a nezpůsobuje alergie.
 
Balení: 250 ml (vystačí na 62 dávek)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: