Palmový cukr 250g

Kód: 5644
1 hodnocení
Značka: Natural pack
61 Kč 50,41 Kč bez DPH
Skladem, odesíláme obratem (2 ks)

Ekologicky získaný cukr s medovou příchutí - vyráběný zahušťěním sladké mízy z palmy olejné. Cukr není rafinovaný. Narozdíl od palmového oleje, je palmový cukr bohatý na výživné látky a pro tělo prospěšný. Má nízký glykemický inder (GL) 41, vhodný pro diabetiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ekologicky získaný cukr s medovou příchutí - vyráběný zahušťěním sladké mízy z palmy olejné. Cukr je nerafinovaný. Má nízký glykemický index 41 (hladina cukru se na rozdíl od bílého a ovocného cukru zvyšuje jen pozvolna a nezaťěžuje tak pankreas). Vhodný cukr pro děti, jako zdravý cukr (v některých zemích se dává novorozencům a dětem na podporu vývoje a růstu), navíc má lahodnou medovou chuť a nezpůsobuje hyperaktivitu jako nezdravé cukry. Je vhodný pro diabetiky, nemá hořkou příchuť jako stévie a nezpůsobuje výkyvy hladin krevního cukru a hypoglykémii. Palmový cukr je zásaditý.

Použití: na slazení nápojů, koktejlů, čajů, jídel, vloček, do zmrzlin, pudinků, na vaření, pečení. Jeho sladivost je na 86% bílého cukru, v receptech je možné nahradit bílý cukr v poměru 1:1. Bez barviv a konzervantů.

Hmotnost: 250 g

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz