Dodání a platba

Možnosti úhrady zakoupeného zboží: 
- kartou online prostřednictvím platební brány GoPay
- dobírkou při převzetí
- převodem na účet
- platbou Twisto
 
Způsoby odeslání zásilek:
- Česká pošta - balík do ruky nebo balík na poštu
- DPD
- Zásilkovna (Pouze balíky do 5kg. Pokud váha vaší objednávky přesáhne 5kg, možnost zvolit Zásilkovu nebude možné. Pokud tuto možnost vidíte, znamená to, že váha objednávky hranici 5kg nepřevyšuje a vy tuto možnost můžete zvolit.) 
- Doručení v Kadani zdarma až k Vám domů. Telefonicky se s Vámi spojíme a domluvíme datum a čas doručení, který vám bude vyhovovat.
 
Pro konkrétní objednávku máte na výběr pouze ty druhy přeprav, kterými je možné zvolené zboží přepravit (výdejní místo Zásilkovna má váhové omezení balíku 5kg).
 
Ceník poštovného:
Rozvoz po Kadani: zdarma
Zásilkovna: 65 Kč (pouze balíky do 5kg, viz informace výše)
DPD: 99 Kč
Česká pošta - balík do ruky: 129 Kč
Česká pošta - balík na poštu: 99 Kč
Dobírka: + 36 kč
 
Při nákupu nad 1990 Kč je poštovné zdarma.
 
Online platba:
Elektronické online platby patří k oblíbeným metodám úhrady zboží při nakupování na internetu. Jednoduše zaplatíte prostřednictvím kreditní karty v platební bráně GoPay. Online platba je velmi jednoduchý a rychlý způsob úhrady zakoupeného zboží.
 
Platba předem na účet:
Pro zaplacení objednávky proveďte příkaz k úhradě ve Vaší bance ve prospěch účtu č.: 2301182265/2010. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury, která je vám odeslaná emailem. Veškeré podklady k platbě Vám také přijdou emailem po dokončení objednávky.
 
Platba na dobírku:
Objednávku zaplatíte při převzetí zboží od Vámi zvoleného dopravce.
 
Twisto platby:
Twisto platby představují velmi jednoduchý a rychlý nákup online, který je zdarma. Žádné opisování čísel z bankovní karty a další zdržování při objednávce. Prostě, rychle a jednoduše. Při výběru způsobu platby v objednávce zvolíte platby Twisto, my Vám následně v co nejkratší dodací lhůtě balík odešleme a vy pak máte 14 dnů od převzetí zboží na jeho zaplacení. Platit můžete bankovním převodem nebo kartou online.
 
Je to podobné jako u dobírky, s tím rozdílem, že za zboží nemusíte platit při převzetí, ale v klidu doma za něj zaplatíte až do 14 dnů od převzetí. Objednávky i platby jsou s Twistem zdarma a neplatíte tedy žádné další skryté poplatky a žádné poplatky za dobírečné. Pro více informací o platbách twisto, klikněte zde.
 
Termín odeslání zboží:
Zboží expedujeme nejdéle následující pracovní den.
- Při platbě na dobírku nebo platbou Twisto nejdéle následující pracovní den po přijetí objednávky.
- Při platbě převodem na účet nejdéle následující pracovní den po připsání platby.
- Při platbě kartou online nejdéle následující pracovní den po zaplacení.
  
Rozvoz po Kadani:
V Kadani můžete využít doručení zdarma až k Vám domů. Doručujeme pondělí - pátek 9:00 - 18:00, pokud není dohodnuto jinak. Čas doručení je individuální. Po zpracování objednávky Vás budeme telefonicky kontaktovat na tel. čísle uvedném v objednávce a čas doručení s Vámi individuálně domluvíme. 
 
Informace od zvoleného přepravce:
Česká pošta informuje zákazníka o převzetí zásilky formou e-mailu nebo SMS na mobilní telefon uvedený v objednávce.
 
DPD odesílá SMS/e-mail jeden pracovní den před doručením zásilky. Odpovědí na tuto SMS zprávu/e-mail je možné jednoduše změnit termín doručení. Dále odesílá SMS/e-mail v den doručení s tříhodinovým upřesněním času doručení. U DPD je možnost změnit adresu nebo termín doručení na www.chcisvujbalik.cz. V případě neúspěšného pokusu o doručení dostanete e-mailové upozornění. Po druhém neúspěšném pokusu o doručení je příjemce telefonicky kontaktován. Při zvolení
 
Zásilkovna, zasílá informační SMS zprávu, když je zásilka uložená na Vámi zvoleném výdejním místě. Zároveň v SMS zprávě obdržíte heslo, které je potřeba nadiktovat obsluze pro vydání vašeho balíku. Zpravila bývá uvedena také otevírací doba, výdejní místo a doba, do kdy bude zásilka ve výdejním místě uložena.
 
Ostatní informace:
Ke každé objednávce je faktura zasílaná emailem v den expedice zboží.
 
Objednávku lze upravit pouze do té doby než je odeslán e-mail s kompletně připravenou zásilkou. Jakmile je odeslán tento e-mail, zásilku přebírá jeden z výše uvedených dopravců a obsah objednaného zboží již změnit nelze.
 
V případě nejasností a dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat emailem: info@sanaj-zdrave.cz, na tel. čísle: 606 386 684 nebo na chatu v pravo dole.