UPOZORNĚNÍ: Vážení zákazníci, vzhledem k bezpečnostnímu opatření u Zásilkovny jsou dobírky pro vyzvednutí ve výdejním místě možné uhradit pouze platební kartou. Platba v hotovosti není možná.

Dodání a platba

Způsoby odeslání zásilek:
- Česká pošta - balík do ruky nebo balík na poštu
- DPD
- Zásilkovna (Pouze balíky do 5kg. Pokud váha vaší objednávky přesáhne 5kg, možnost zvolit Zásilkovu nebude možné. Pokud tuto možnost vidíte, znamená to, že váha objednávky hranici 5kg nepřevyšuje a vy tuto možnost můžete zvolit.) 
- Doručení v Kadani zdarma až k Vám domů. Telefonicky se s Vámi spojíme a domluvíme datum a čas doručení, který vám bude vyhovovat.
 
Ceník poštovného:
Rozvoz po Kadani: zdarma
Zásilkovna: 65 Kč (pouze balíky do 5kg, viz informace výše)
GLS: 96 Kč
DPD: 106 Kč
Česká pošta - balík do ruky: 126 Kč
Česká pošta - balík na poštu: 99 Kč
Dobírka: + 36 kč
 
Při nákupu nad 1990 Kč je poštovné zdarma.
 
Možnosti úhrady zakoupeného zboží: 
- kartou online prostřednictvím platební brány GoPay
- dobírkou při převzetí
- převodem na účet
- platbou Twisto
 
Online platba:
Elektronické online platby patří k oblíbeným metodám úhrady zboží při nakupování na internetu. Jednoduše zaplatíte prostřednictvím kreditní karty v platební bráně GoPay. Online platba je velmi jednoduchý a rychlý způsob úhrady zakoupeného zboží.
 
Platba předem na účet:
Pro zaplacení objednávky proveďte příkaz k úhradě ve Vaší bance ve prospěch účtu č.: 2301182265/2010. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury, která je vám odeslaná emailem. Veškeré podklady k platbě Vám také přijdou emailem po dokončení objednávky.
 
Platba na dobírku:
Objednávku zaplatíte při převzetí zboží od Vámi zvoleného dopravce.
 
Twisto platby:
Twisto platby představují velmi jednoduchý a rychlý nákup online, který je zdarma. Žádné opisování čísel z bankovní karty a další zdržování při objednávce. Prostě, rychle a jednoduše. Při výběru způsobu platby v objednávce zvolíte platby Twisto, my Vám následně v co nejkratší dodací lhůtě balík odešleme a vy pak máte 14 dnů od převzetí zboží na jeho zaplacení. Platit můžete bankovním převodem nebo kartou online.
 
Je to podobné jako u dobírky, s tím rozdílem, že za zboží nemusíte platit při převzetí, ale v klidu doma za něj zaplatíte až do 14 dnů od převzetí. Objednávky i platby jsou s Twistem zdarma a neplatíte tedy žádné další skryté poplatky a žádné poplatky za dobírečné. Pro více informací o platbách twisto, klikněte zde.
 
Termín odeslání zboží:
Zboží expedujeme nejdéle následující pracovní den.
- Při platbě na dobírku nebo platbou Twisto nejdéle následující pracovní den po přijetí objednávky.
- Při platbě převodem na účet nejdéle následující pracovní den po připsání platby.
- Při platbě kartou online nejdéle následující pracovní den po zaplacení.
  
Rozvoz po Kadani:
V Kadani můžete využít doručení zdarma až k Vám domů. Doručujeme pondělí - pátek 9:00 - 18:00, pokud není dohodnuto jinak. Čas doručení je individuální. Po zpracování objednávky Vás budeme telefonicky kontaktovat na tel. čísle uvedném v objednávce a čas doručení s Vámi individuálně domluvíme. 
 
Informace od zvoleného přepravce:
Česká pošta informuje zákazníka o převzetí zásilky formou e-mailu nebo SMS na mobilní telefon uvedený v objednávce.
 
DPD odesílá SMS/e-mail jeden pracovní den před doručením zásilky. Odpovědí na tuto SMS zprávu/e-mail je možné jednoduše změnit termín doručení. Dále odesílá SMS/e-mail v den doručení s tříhodinovým upřesněním času doručení. U DPD je možnost změnit adresu nebo termín doručení na www.chcisvujbalik.cz. V případě neúspěšného pokusu o doručení dostanete e-mailové upozornění. Po druhém neúspěšném pokusu o doručení je příjemce telefonicky kontaktován.
 
GLS odesílá SMS/e-mail jeden pracovní den před doručením zásilky. V den doručení balíku Vás bude kurýr informovat zprávou SMS, přpadně zavoláním o předpokládaném čase doručení balíku. Možnost změny data nebo adresy doručení.
 
Zásilkovna, zasílá informační SMS zprávu, když je zásilka uložená na Vámi zvoleném výdejním místě. Zároveň v SMS zprávě obdržíte heslo, které je potřeba nadiktovat obsluze pro vydání vašeho balíku. Zpravila bývá uvedena také otevírací doba, výdejní místo a doba, do kdy bude zásilka ve výdejním místě uložena.
 
Ostatní informace:
Ke každé objednávce je faktura zasílaná emailem v den expedice zboží.
 
Objednávku lze upravit pouze do té doby než je odeslán e-mail s kompletně připravenou zásilkou. Jakmile je odeslán tento e-mail, zásilku přebírá jeden z výše uvedených dopravců a obsah objednaného zboží již změnit nelze.
 
V případě nejasností a dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat emailem: info@sanaj-zdrave.cz, na tel. čísle: 606 386 684 nebo na chatu v pravo dole.