Dodání a platba

Způsoby odeslání zásilek:
- GLS zásilková služba - dodání zásilek na adresu
- Zásilkovna (Pouze balíky do 5kg. Pokud váha vaší objednávky přesáhne 5kg, možnost zvolit Zásilkovnu nebude možné. Pokud tuto možnost vidíte, znamená to, že váha objednávky hranici 5kg nepřevyšuje a vy tuto možnost můžete zvolit.) 
 - možnost osobního odběru v obchodě Selský Krám , Jaltská 5, 360 01 Karlovy Vary
 
Ceník poštovného v rámci ČR:
Zásilkovna: 72 Kč

GLS: 99 Kč

Osobní odběr v obchodě Selský Krám, Karlovy Vary : zdarma

Dobírka: + 49 kč
 
Při nákupu nad 1990 Kč je poštovné zdarma.
 
Ceník poštovného v rámci SR:
Zásilkovna: 5 Eur

GLS: 6 Eur

Dobírka: + 2 Eur
 
Při nákupu nad 80 Eur je poštovné zdarma.
 
Možnosti úhrady zakoupeného zboží: 
- kartou online prostřednictvím platební brány, společnosti ComGate Payments, a.s. - https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana
- dobírkou při převzetí
- převodem na účet
- platbou Twisto
 
Online platba:
Elektronické online platby patří k oblíbeným metodám úhrady zboží při nakupování na internetu. Jednoduše zaplatíte prostřednictvím kreditní karty v platební bráně Comgate. Online platba je velmi jednoduchý a rychlý způsob úhrady zakoupeného zboží.
 
Platba předem na účet:
Pro zaplacení objednávky proveďte příkaz k úhradě ve Vaší bance ve prospěch účtu č.: 2301029914/2010. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury, která je vám odeslaná emailem. Veškeré podklady k platbě Vám také přijdou emailem po dokončení objednávky.
 
Platba na dobírku:
Objednávku zaplatíte při převzetí zboží od Vámi zvoleného dopravce.
 
Twisto platby:
Twisto platby představují velmi jednoduchý a rychlý nákup online, který je zdarma. Žádné opisování čísel z bankovní karty a další zdržování při objednávce. Prostě, rychle a jednoduše. Při výběru způsobu platby v objednávce zvolíte platby Twisto, my Vám následně v co nejkratší dodací lhůtě balík odešleme a vy pak máte 14 dnů od převzetí zboží na jeho zaplacení. Platit můžete bankovním převodem nebo kartou online.
 
Je to podobné jako u dobírky, s tím rozdílem, že za zboží nemusíte platit při převzetí, ale v klidu doma za něj zaplatíte až do 14 dnů od převzetí. Objednávky i platby jsou s Twistem zdarma a neplatíte tedy žádné další skryté poplatky a žádné poplatky za dobírečné. Pro více informací o platbách twisto, klikněte zde.
 
Zaplatím do 30 dní - Skip Pay:
Platba Skip Pay výrazně zjednodušuje a zrychluje nakupování online. Nakupte teď, doma vše v klidu prohlédněte či vyzkoušejte a do 30 dní zaplatíte.
Díky platbě Skip Pay už nemusíte platit na internetu předem nebo na dobírku. Jednoduše a snadno plaťte přes Ski Pay až po rozbalení nákupu.
Skip Pay – Využitím této metody souhlasíte s obchodními podmínkami Skip Pay. Více o zpracování osobních údajů zde.
Služba je zcela zdarma, žádné poplatky ani úroky. 
 

Ostatní informace:

Ke každé objednávce je faktura zasílaná emailem v den expedice zboží.
 
Objednávku lze upravit pouze do té doby než je odeslán e-mail s kompletně připravenou zásilkou. Jakmile je odeslán tento e-mail, zásilku přebírá jeden z výše uvedených dopravců a obsah objednaného zboží již změnit nelze.
 
V případě nejasností a dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat emailem: info@sanaj-zdrave.cz, na tel. čísle: 731 494 452 nebo na chatu vpravo dole.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz