Objevte Zbaštito: Zdravé kvalitní potraviny z karlovarského kraje

V roce 2017 jsme v Karlových Varech otevřeli farmářský obchod se širokým sortimentem, který nám v této lokalitě chyběl. Obchůdek se nám rozrůstal a my jsme stále více pronikali do principů zdravé výživy a výroby potravin. Po letech ochutnávání a hledání toho nejlepšího jsme se rozhodli své zkušenosti přetavit do vlastní značky. Pojmenovali jsme ji Zbaštito.

Díky tomu Vám dnes můžeme nabídnout široký výběr kvalitních a zdravých potravin pod jednou značkou. Abyste vždy měli jistotu, že dostanete to nejlepší. Co všechno pro Vás máme?

Od trvanlivých potravin po vlastní receptury

Do sortimentu jsme nejdříve zařadili trvanlivé potraviny – obiloviny, luštěniny, semínka, sušené ovoce, třtinový cukr a himalájskou sůl. Všechny tyto suroviny se snažíme čerpat z našich lokálních zdrojů, pro některé je ale potřeba vydat se do vzdálenějších krajů.

S výběrem spolehlivého dodavatele, kterému můžeme důvěřovat, jsme si dali na čas. Ale vyplatilo se. Teď bezpečně víme, že potraviny jako rýže nebo himalájská sůl vždy splní naše vysoké nároky na kvalitu. A tak je můžeme s klidným svědomím nabídnout i Vám.

Zbaštito trvanlivé potraviny_1

Ořechová másla

Svou vlastní výrobu jsme začali s jednodruhovými ořechovými másly bez jakýchkoliv přidaných látek. V jednoduchosti je síla a naši zákazníci si je rychle oblíbili. Po čase jsme se rozhodli pustit i do vlastních receptur. Pro začátek jsme k tvorbě přizvali instagramovou kuchtící maminku tvořící pod názvem Deník z domácí kuchyně.

Ze spolupráce vzniklo Andělské kešu, které předčilo naše očekávání. Souhra kešu, makadamových ořechů, kokosu a vanilky se stala betsellerem mezi našimi ořechovými másly. Dnes už u nás najdete vlastní receptury tři. Od původního nápadu, přes ladění receptu, realizaci až po nalepení etikety projde každý jeden kus našima rukama.

stahování

Sirupy a marmelády

Ve vlastní výrobě jsme pokračovali se sirupy a marmeládami. Všechno hezky přírodně – bez umělých sladidel, dochucovadel, konzervantů, barviv a zahušťovadel. A čím teda sladíme, aby měly hezky plnou chuť? Marmelády výhradně koncentrovanou jablečnou šťávou a sirupy třtinovým cukrem, nebo sacharózou.

A pro suroviny nikdy nejezdíme daleko. Všechny pochází od nás z Česka, nebo od slovenských sousedů. Kromě klasických ovocných sirupů u nás najdete třeba i rakytníkový plný vitamínů a celou řadu bylinkových sirupů, které kromě limonády příjemně osladí i čaj. Už jste zkoušeli třeba sirup z meduňky a heřmánku?

Zbaštito sirupy a marmelády

Nabídku marmelád a sirupů stále rozšiřujeme, abyste si mohli vybrat přesně podle vlastní chuti. A už teď se těšíme, co dalšího pro Vás ve Zbaštito vymyslíme.

 

Moc děkujeme za Váš zájem!

Kateřina Jindrová a Lukáš Kostlivý

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz