Má osobní zkušenost s Neera detox očistou těla

Tak nějak jsem na jaře cítila, že potřebuji očistu těla. Hlavní příznak byl asi nedostatek energie a také trávicí orgány si říkaly o detox.  A tak jsem Neera detox kúru začala o úplňku a pokračovala 7 dní. Proč o úplňku? O čem se moc nepíše, je třeba zajímavá informace, že pokud se provádí očista za účelem hubnutí, lepší účinky na váhu jsou, pokud je detox prováděn s ubývajícím měsícem (s ubývajícím měsícem váha ubývá, s rostoucím zase naopak má váha tendenci růst. Je to podobné jako příliv a odliv. Měsíc má vliv na spoustu věcí, o kterých ani nevíme.) Očistu jsem sice neprováděla primárně za účelem hubnutí, ale i za tento efekt jsem ráda.
 
Obávala jsem se prvních dní, ale k mému překvapení byly v pohodě. Žádný výrazný hlad, bolesti hlavy ani jiné nepříjemnosti. Po několika dnech jsem se cítila taková lehčí, měla jsem více energie (kupodivu s přihlédnutím na nízký kalorický příjem), dobrou náladu a čistotu těla zevnitř jsem prostě cítila, i když to nedokáži popsat. Ještě jsem se nezmínila, pro ty, kteří Neera Detox neznají, jedná se o detoxikační nápoj. Mé tělo si na tuto tekutou stravu zvyklo celkem rychle a dokonce mi chutnal. To vnímám jako velkou výhodu :) Více o nápoji a detoxikační kúře Neera si můžete přečíst zde.
 
Jak jsem se zmínila výše, očistu jsem sice neprováděla za účelem hubnutí, ale výsledek mě potěšil. Nejen, že jsem se cítila velmi dobře, měla jsem více energie, byla jsem více optimistická a lépe jsem se soustředila, ale zhubla jsem pár kil a úbytek byl vidět i v cm zejména v rizikových partiích. A co více, po několika měsících vážení jsem měla jen o 1 kilo více (vyvážený jídelníček jojo efekt opravdu neudělá). S celkovými výsledky jsem tedy byla více než spokojená.
 
Malá rada a tip na závěr
Neera detox není primárně určen k hubnutí, ale pokud chcete zhubnout, tak je, řekla bych až nutnost, udělat očistu těla. Proč? Toxiny se totiž rády drží v tukových buňkách a jen obtížně budete tuky pálit, když v nich jsou toxiny usídlené. Ani se zpomaleným metabolismem tělo moc parády neudělá. Proto také diety a další pokusy o hubnutí končí tragicky a lidi to vzdávají. Proč diety nefungují a jak na správné hubnutí, si můžete přečést v článku zde.
 
V dnešní době očistu potřebuje většina z nás! Hurááá do ní. :-)
 
Sabina Bláhová
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz