Také máte pocit, že byste potřebovali více energie?

Únava, nedostatek energie, vyčerpání... Že je vám to povědomé? Máte pocit, že bez kávy byste nepřežili den? Nebo že už snad ani to kafe nezabírá? Něco je špatně a já vám teď povím, kde bývá nejčastější chyba.
 
girl-1064659_1280
 
Nejspíš mi dáte za pravdu, že vaše stravování není úplně ideální. Do těla každý den vstupují toxiny. Možná jste už o nich slyšely. Tělo je přijímá zejména z nezdravých potravin a ze znečištěného ovzduší. Tyto toxické látky se pak v těle ukládají a zatěžují organismus. Tělo je do jisté míry umí vyloučit, ale čeho je moc, toho je příliš. Navíc energie v těle se pak soustředí na vylučování těchto odpadních látek z těla a už jí nezbývá tolik na samostatné fungování těla po celý den. Tam je hlavní příčina únavy.
 
Co pitný režim? Vypijete alespoň 2 litry vody? Voda je velmi důležitá pro fungování celého těla, orgánů a všech přirozených pochodů, které se v těle dějí. Je to takové palivo, bez kterého tělo nedokáže dobře fungovat. Voda také pomáhá vylučovat toxiny z těla. Takže pokud pijete málo, toxiny prostě nejdou ven a drží se v těle. Dejte si rovnou sklenici vody hned teď. :-)
 
f4b03afa36e98a161daf88596a49_base_optimal
 
Už tedy chápete, kde je chyba? Ano, toxiny musí z těla pryč.
 
Jaro je roční období výborné pro očistu těla, která, jak už víte, má pozitivní vliv na přísun energie a také velmi dobře působí na trávící orgány. K takové očistě je vynikající třeba Neera detox. Jedná se o detoxikační program, který obnovuje tělu jeho optimální zdraví. Obsahuje pouze přírodní složky. To je pro detox velmi důležité. Dovnitř dobré a ven špatné.
 
Neera detox je tekutý nápoj, který obsahuje velmi malé množství bílkovin, což přispívá procesu odstraňování odpadních látek. Nezatěžuje trávicí systém, obsahuje velké množství vitamínů a minerálních látek a zrychluje zpomalený metabolismus tuků. 
2473 Žádný výrazný hlad, bolesti hlavy ani jiné nepříjemnosti nepocítíte, pokud se na očistu těla připravíte. (Alespoň na několik dní před každou očistou je důležité vynechat maso, které se dlouho tráví a zanáší střeva, omezit bílou mouku a vynechat rafinované/bílé cukry. Jíst spíše lehce stravitelná jídla, hodně ovoce a zeleniny).
 
Tělo si na tekutou stravu zvykne celkem rychle. Nápoj je chutný a to je velká výhoda. Už po několika dnech se můžete cítit lehčí, čistější, pocítíte dobrou náladu a více energie (kupodivu s přihlédnutím na nízký kalorický příjem).
 
Neera detox není primárně určen k hubnutí, ale pokud chcete zhubnout, tak je nutnost nejprve udělat očistu těla. Proč? Toxiny se totiž rády drží v tukových buňkách a jen obtížně budete tuky pálit, když v nich právě toxiny jsou usídlené. Ani se zpomaleným metabolismem tělo moc parády neudělá. Proto také diety a další pokusy o hubnutí končí tragicky a lidi to vzdávají.
 
U Neera detox kúry většina lidí zhubne, někdo více, někdo méně, někdo výjimečně vůbec. Důležité je ale nevracet se k nezdravému jídelníčku. A po takové pěkné očistě to nebude složité. Až uvidíte, jak se cítíte dobře a kolik jste shodili, nebudete se k nezdravé stravě chtít vracet. Říkáte si, co chutě na sladké, slané nebo noční přepadovky ledničky? Tím, že se tělo zbaví odpadních látek, zbaví se i závislostí na určitých nezdravých potravinách. Pokud chcete také zhubnout, je důležité si uvědomit, že je nutné změnit stravovací návyky. Nemusí to být převratná změna jídelníčku, prostě jen vynechat bílé cukry, tučná jídla a méně pšeničných výrobků do začátku stačí. Více o hubnutí a očistě s Neera detox si můžete přečíst zde.
 
Přečtěte si také o mé vlastní zkušenosti s Neera detox kúrou.
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz