Neera detox - očistná kúra

Co je to Neera detox?
Neera detox kúra je přírodní detoxikační a revitalizační kúra. Stimuluje detoxikační proces těla a zároveň uspokojuje pocit hladu nahrazením pevné stravy čistým přírodním a výživným nápojem. Tekutá strava umožňuje trávicím orgánům odpočívat a tělo se tak může zaměřovat na vnitřní pročišťování.  Tělo tak získává příležitost zbavit se nahromaděných toxických látek a rozložit poškozené, odumřelé a nepotřebné buňky, tak jako nadbytečné tukové zásoby. To má pozitivní účinky na veškeré důležité fyziologické, nervové a mentální funkce.
 
Proč se potřebujeme pročistit?
Lidské tělo má zázračnou moc samo se vyléčit a očistit. Bohužel v dnešní době je spousta toho, co konzumujeme pro tělo zbytečné nebo dokonce škodlivé. Třeba taková dochucovadla, nadmíra soli, rafinované cukry, umělé chemické přísady, konzervační látky atd. Řadu toxinů přijímáme, ať chceme nebo ne, dýcháním. Spolu s kyslíkem dýcháme také výpary z aut, elektráren, nebo cigaret. Konzumujeme příliš mnoho a neustále bez přirozeného období nedostatku, kdy by měl náš organismus prostor se očistit a odpočívat. Takový toxický náklad může ohrozit lidské zdraví. Podle homeopatické, naturopatické, ájurvédské a tradiční čínské medicíny je zvýšená míra toxinů v těle příčinou veškerých chorob.
 
Ještě před tím, než zvýšená hladina toxinů v našem těle vyvolá nějaké onemocnění, často se projeví ve formě prvotních příznaků. Mezi běžné projevy patří únava, podrážděnost, nervozita, zažívací potíže, zácpa, bolesti hlavy, častá nachazení a snížená imunita, nespavost a kožní vyrážky. Přírodní kúra Neera účinně pomáhá tělu zbavit se toxických látek.
 
Jak kúra funguje:
Detoxikační kúra Neera funguje podobně jako půst. Nepřijímáte žádnou pevnou stravu, takže tělo má prostor zbavit se všech nepotřebných látek. Potíž s tradičním půstem spočívá s představou hladovění a strádání, která nám není příjemná a je obtížné ji vydržet. Na rozdíl od půstu je Neera detoxikační kúra o dost jednodušší v tom, že tělo netrpí hladem, je výživná a energizující a má přitom velmi podobný účinek jako půst. Nápoj byl vyvinut tak, aby podporoval přirozené očišťovací pochody v našem organismu, ale zároveň v průběhu tohoto procesu předešel pocitům hladu a úbytku energie.
 
Co je to Neera nápoj:
Nápoj Neera je přírodní stromový sirup. Je to pečlivě vyvážená směs nejčistší mízy čtyř druhů jihoasijských palem a nejkvalitnějšího kanadského javorového sirupu stupně C+. Javorový sirup dodává během kúry energii ve formě snadno stravitelných cukrů a palmový sirup (nezaměňujte s palmovým tukem) zajišťuje bohatý přísun minerálů. Složení Neera sirupu je velmi blízké složení naší krve, proto se také velmi snadno vstřebává do těla. K přípravě nápoje se přidává citronová šťáva, kayenský pepř (součástí balení) a čistá voda.
 
Citrónová šťáva je po tisíciletí používaná pro své léčebné účinky. Kyselost šťávy má alkalizační efekt na tělo a pomáhá mu rozložit tuky a hlen. Citrónová šťáva je také zdrojem velkého množství antioxidantů a vitamínu C.
 
Kayenský pepř tělo zahřívá a velmi dobře zrychluje metabolizmus a spaluje kalorie. Spouští řetěz fyziologických jevů, které podporují spalování tuků a spouští „reflex nasycenosti“, čímž snižuje chuť na další jídlo.
 
Čistá voda je samozřejmě nejdůležitější přísadou. Voda dopraví ostatní složky nápoje do celého těla, dopřává organismu „vnitřní koupel“ a odplavuje veškeré uvolněné odpadní látky a toxiny.
 
Účinky neera detox:
 • Dodává výživu nutnou pro setrvání organismu v pohotovostním režimu, přispívá k obnovení biochemické a minerální rovnováhy v tkáních a buňkách a urychluje jejich regeneraci.
 • Nápoj nezatěžuje trávicí systém. Obsahuje velmi malé množství bílkovin, což přispívá procesu odstraňování odpadních látek.
 • Zajišťuje potřebné médium pro účinné odplavení nečistot z organismu. Kayenský pepř, urychlující metabolismus a oběh tělních tekutin, usnadní proces vyloučení škodlivin z těla.
 • Kyselost citrónové šťávy přispívá k pročišťovacímu procesu, působí jako přírodní „saponát“ a má alkalizující efekt, který rozpouští nadbytečný tuk.
 • Životní síla přírodních zdravých lesů, obsažená v Neera přírodním stromovém sirupu, posiluje vlastní omlazovací síly těla.
Výsledkem je potom:
 • Obnovení rovnováhy v organizmu
 • Odplavení nahromaděných toxinů
 • Pročištění těla i mysli
 • Příliv čerstvé energie
 • Zlepšení trávení, funkce čistících orgánů
 • Vyčištění pleti, zpevnění vlasů a nehtů
 • Velmi vítaným účinkem kúry je snížení nadváhy.
Velká většina lidí, kteří tuto kúru absolvovali, uvádí snížení váhy o 5 až 10 kg, většina ze zbývajících pak shodila 3-5 kg. Protože příčinou úbytku tělesné váhy není ztráta vody, ale především odbourání nadbytečných tukových zásob a nahromaděných odpadních látek, jen velmi malá část váhy (pokud vůbec nějaká) se po ukončení kúry vrátí. Tím nejpodstatnějším je však něco jiného: Neera Detox kúra pomůže organismu nalézt svou přirozenou rovnováhu a "připomene" mu jeho smysl pro zdravou a vyváženou stravu. Pokud tedy hodláte změnit a zlepšit svůj způsob stravování a celý životní styl, Neera je tím nejlepším začátkem.
 
Výzva? Jen pro naši mysl!
Hlavní výzva tohoto detoxu je mentální. Protože jsme natolik zvyklí jíst kdykoli a cokoli chceme, představa disciplíny výhradně tekuté diety může být poněkud děsivá. Nezapomeňte ale, že kdykoli pocítíte hlad, utišíte ho nápojem Neera. A myslete také na to, že jakmile kúra skončí, budete se moci vrátit zpět k běžnému jídlu. Zjistíte také, že během kúry získáte spoustu času navíc. Získáváním jídla, jeho přípravou a samotným jídlem strávíme běžně velkou část dne.
 
Příprava nápoje neera je naproti tomu velmi jednoduchá. Kolikrát jste si jen přáli mít víc času? Vaše přání se konečně splnilo. Využijte toho! Dokončete vlekoucí se práce ve svém bytě, jděte na procházku, vychutnejte si západ slunce, zavolejte svým starým přátelům... Cokoli děláte, dělejte s radostí. Myslete na to, že pozitivní a zdravý mentální pohled na život je pro vaše zdraví taktéž důležitý.
 
Nemoc a uzdravení
Zdá se, že v dnešní době jsme ztratili veškerou víru ve vlastní zázračnou uzdravující moc našeho těla a hledáme léčení našich nemocí ne v odstranění příčiny nemoci, ale v požívání přípravků ve formě léků a jiných chemikálií. Ve většině případů tyto léky jen potlačí příznaky nemoci, aniž by nějak zasáhly kořen problému. Výsledkem je zatlačení nemoci hlouběji do našeho systému, odkud se později znovu vynoří ve formě stejného nebo i jiného onemocnění.

NEERA Detox kúra pomáhá zlepšit určitá onemocnění a pomoci odstranit kořen nemoci vyčištěním odpadních látek, jedů a hlenu. Účinně pomáhá zbavit se nachlazení a infekcí a podporuje imunitní systém. Pokud jste nemocní nebo vyčerpaní, měli byste se poradit s lékařem, zda je pro vás kúra vhodná. V některých případech je lepší začít s dvou či třídenní kúrou a později ji prodloužit, jak se vám budou síly vracet.
 
Varianty neera detox kúry
 • 3 dny: Krátká verze. Výborná pro vyzkoušení, jak na vás Neera kúra působí. Balení obsahuje 500 ml Neera sirupu a kayenský pepř.
 • 7 dní: . Pokud váháte, kterou verzi zvolit, je sedmidenní kúra vždy dobrou volbou. Balení obsahuje 1 litr Neera sirupu a kayenský pepř.
 • 10 dní: Tradičně doporučovaná verze Neera kúry. Pokud je vaším cílem zhubnout, je tato verze pro vás nejvhodnější. Balení obsahuje 1,5 litru Neera sirupu a kayenský pepř.
 • 13 dní: Prodloužená verze vhodná pro každého, kdo chce hlubší pročištění a maximální výsledek. Pro tuto verzi využijte Výhodného balení: 2 x 1 litr Neera sirupu a kayenský pepř.
 • Jednou týdně: Výborná volba, chcete-li svému trávicímu ústrojí dopřát jednou týdně odpočinek. Vyberte si kterýkoli den v týdnu a v tento den pijte pouze nápoj Neera. Vyzkoušejte tento systém šest týdnů nebo i více. Z dlouhodobého pohledu je to velmi efektivní režim jak pro očištění, tak i pro dosažení optimální váhy. Na šest týdnů vám bohatě vystačí 1 litr Neera sirupu.
 • Relax: Nápojem Neera nahraďíte jedno jídlo denně. Tento způsob prodlouží přirozenou dobu na očistu – noc, kdy jsou ledviny a játra nejaktivnější. Budete-li to provádět celý měsíc, dosáhnete značného pročištění a obvykle také středně velkého snížení váhy. Na měsíc užívání vám bohatě vystačí 1,5l Neera sirupu.
 • Neera Master Program: Ideální detoxikační program, kombinující verzi „Jednou týdně“ s dvojím opakováním 10denní kúry za rok. Lidé, kteří kúru provádějí pravidelně a po delší dobu, pociťují zázračný účinek na své fyzické, mentální i duchovní zdraví.
Co je Neera aktivátor?
Neera Aktivátor je bylinný extrakt, který se přidává přímo do Neera sirupu. Podporuje orgány odpovědné za detoxikaci organismu a vypořádává se s fenoménem současné doby, tzv. "pšeničným břichem". To je tuk z nestrávené pšenice, (která je všechna silně geneticky modifikovaná a tudíž pro naše tělo nestravitelná,). Tento tuk se ukládá hlavně v oblasti břicha, hýždí a stehen a žádnými osvědčenými prostředky nehubne. S tím si Neera Aktivátor dokáže poradit.
 
Přimíchání Neera Aktivátoru do Neera sirupu pomáhá výrazně zlepšit stav střevního traktu, jater, sleziny a slinivky. Díky tomu je tělo daleko lépe a efektivněji schopno se detoxikovat. S použitím Neera aktivátoru má Neera silnější antioxidační účinky.
 
Příprava nápoje Neera:
K přípravě Nápoje Neera na celý den potřebujete celkem 2 litry nápoje, které připravíte z těchto ingrediencí:
 • 1,5 dl čerstvě vymačkané citrónové šťávy (3-4 citróny)
 • 1,5 dl Neera sirupu
 • cca 1/2 kávové lžičky kayenského pepře (nebo méně - podle chuti)
 • 1,7 l čisté vody
Nápoj Neera místo jedné denní porce jídla (dávka na celý den odpovídá 4 těmto porcím):
 • 38 ml Neera sirupu
 • špetka kayenského pepře
 • 38 ml citrónové šťávy
 • dolijte vodou do 0,5 l
Postup přidávání jednotlivých položek je následující: nejprve Neera sirup poté čistou vodu, následuje kayenský pepř a nakonec citronová šťáva. Takto se všechny látky z pepře správně uvolní. Doporučujeme pít Neera nápoj alespoň vlažný nebo teplý (v létě může být studený), ale ne horký, aby se nezničily vitaminy v citrónové šťávě. Používejte čerstvé citróny, ne koncentrovanou citrónovou šťávu.
 
Tipy a rady:
 • Delší kúra je vhodná, pokud nemáte žádný vážnější zdravotní problém.
 • V teplejších ročních obdobích jsou delší kúry vhodnější, v zimě spíše kratší.
 • Pokud máte starost, že více dní v kuse nedáte, vyzkoušejte jeden den detoxikační kúry v týdnu a sami na sobě poznáte, že i to je z dlouhodobého hlediska velmi efektivní čištění.
 • Pokud chcete lépe hubnout, je nejvhodnější začít kúru o úplňku a pokračovat s ubývajícím Měsícem
 • Obecně platí, že čím jste více ve stresu, tím bude kúra náročnější a méně efektivní. Vyberte si proto k očistě období, kdy nebudete čelit stresovým situacím.
Kdy je kúra nevhodná
 • Vyloženě nevhodná může být Neera detox kúra pro lidi trpící anorexií nebo bulimií nebo jinými vážnými poruchami příjmu potravy.
 • Dále při vážném onemocnění všeobecně, ovšem pokud máte alternativám nakloněného ošetřujícího lékaře, je možné, že zrovna Vám by mohl tuto kúru doporučit. (Stanley Burroghs léčil tímto způsobem žaludeční vředy…)
 • Během těhotenství či kojení rovněž všeobecně nedoporučujeme dělat jakékoli detoxikace, bylo by to pro organismus příliš intenzivní. Vyloučené toxiny by se navíc mohly objevit ve mléce.
 • Delší varianty Neera kúry nejsou vhodné, pokud je organizmus vyčerpaný nebo oslabený. V takových případech je možno nasadit variantu Relax nebo Jednou týdně.
 • Tyto kratší varianty jsou též vhodné při poruchách funkce štítné žlázy a slinivky.

Pokud jste se rozhodli, že chcete svému tělu dopřát očistnou vnitřní koupel, zakoupit balíčky Neera detox můžete zde nebo balíčky Neera detox s aktivátorem zde.

Přeji Vám pevné zdraví a úspěšné očisty. :)

Sabina Bláhová

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz