Sobača - pohankový čaj 50 g

Kód: 1230
21 hodnocení
65 Kč 53,72 Kč bez DPH
Skladem, odesíláme obratem (2 ks)

Pohankový čaj, nebo-li sobača, je v Japonsku oblíbeným čajem pro jeho bohatě praženou chuť s ořechovým nádechem a rovněž pro jeho nutriční hodnoty. Je nízkokalorický a neobsahuje tein. Naopak má vysoký obsah B vitaminů a mnoho minerálů a hlavně antioxidant rutin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rutin obsažený v čaji působí na zlepšení pružnosti cév a brání tvorbě krevních sraženin. Kromě toho rutin s vlákninou, kterou pohanka obsahuje, též podporuje metabolismus. Proto se tento čaj používá i jako součást různých diet a programů na hubnutí. Navíc vysoký obsah bílkovin a minerálních látek pomáhá omezit chuť k jídlu tím, že vytváří pocit nasycení.
 
Čaj je vhodný k celodennímu popíjení a díky absenci teinu jej můžete pít i před spaním. Výborný je jak v horké podobě, tak i ve studené či vychlazené.
 
Způsob užití:
Jednu až dvě lžičky čaje na šálek zalijte vroucí vodou, nechte 2-3 minuty vyluhovat, můžete zalití opakovat dva až třikrát. Čaj můžete luhovat i déle až do vychladnutí a i poté jej můžete ještě jednou zalít. Na závěr můžete pohanku i sníst. Při detoxikační očistné kúře (třídenní a delší) s Neera detox nálev pouze pít.
 
Složení:
Pražená pohanka na způsob čaje
 
Hmotnost: 50 g
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz